CHECK OUT
THESE WINNERS!

HAVE YOU BOUGHT YOUR
TICKET YET?

$50,000 Winners

WINNER #1 - Fernando Ledezma, Suquamish

WINNER #2 - Theresa Nickel, Vancouver

WINNER #3 - Debbie Zembruski, Spokane

WINNER #4 - CHRISTOPHER LONDON, DUVALL

 

Fan Four Experience Winners

Fan Four Experience

DRAW #1 | August 28, 2013
First Last City State
Patrick Ford Sammamish WA
Patty Jane Aarskaug Clinton WA
Cindy S. Medina Federal Way WA
Andrea Bjarnson Kent WA
DRAW #2 | October 2, 2013
First Last City State
Robin Tangen Woodland WA
Christy Treadwell Cle Elum WA
Kalei Akeo Roy WA
Amber Bardin Spokane WA
DRAW #3 | November 6, 2013
First Last City State
Christie Nasburg Bellingham WA
Michael Abbott Snohomish WA
Erik Linderman La Center WA
Justin Collins Kent WA
DRAW #4 | December 11, 2013
First Last City State
Yvonne Dziubak Tulalip WA
Margaux Chatfield Bothell WA
Joshua Alan Ryf Longview WA
Venglee Lim Seattle WA

 

$500 Gift Card

DRAW #1 | August 28, 2013
First Last City State
Dave Kocsis Sedro Woolley WA
Robert A. Bovee Elma WA
Shami Sasseen Leavenworth WA
Jeremy Fisk Bonney Lake WA
Michael Sargent Seattle WA
Amy L. Watts Anacortes WA
Linda Leitis Sammamish WA
Cathy Mecham Kelso WA
James E. Lyons Renton WA
Stacy Sedlacek Shelton WA
Katherine L. Midwood Federal Way WA
Joshua A. Wild Tacoma WA
       
DRAW #2 | October 2, 2013
First Last City State
Matt Lewis Orting WA
Jeffrey Chase Seattle WA
Cathy Low Veradale WA
Angela Henry Clayton WA
Mark Germack Mercer Island WA
Laurence Seitz Eatonville WA
Clayton Galvin Lakewood WA
Kiana Eller Otis Orchards WA
Jody Hornbeck Richland WA
Doris Hamberger Cheney WA
Devan Lawrence Tacoma WA
Jennifer Wilcox Yakima WA
DRAW #3 | November 6, 2013
First Last City State
Dorothy Castelow Prescott WA
Terrance Tracey Vancouver WA
Jamie Colson Ellensburg WA
Katheryn Houk Everett WA
Derek Kendrick Stanwood WA
Sherman Scott Rochester WA
Holly Krahn Yakima WA
Lynda Lameh Battle Ground WA
Scott Pratt Richland WA
Kate Williams Federal Way WA
Andrea Farrell Everett WA
Maureen Charleston Seattle WA
DRAW #4 | December 11, 2013
First Last City State
Paul Bohy Longview WA
Jerry Wright Onalaska WA
James Dow Burien WA
Troy Harris Burien WA
Jamie Augustine Hansville WA
Pamela Jean Bounds Vancouver WA
Geoff Lawrence Snyder Mount Vernon WA
Robert O. McKee Renton WA
Raymond Jimmie Deming WA
Ray S. Weber Kennewick WA
Pam Peters Edmonds WA
Tim Smith Auburn WA

 

Playoff Experience Winners

Playoff Experience

DRAW #5 | December 30, 2013
First Last City State
Chuck Crumpton Everett WA
Joseph Neuroth Seaview WA

 

$500 Gift Card

DRAW #5 | December 30, 2013
First Last City State
Wendy Skrinski Bothell WA
Mike Paddock Redmond WA
Daniel Nordstrom Arlington WA
Vance Lombardi Tumwater WA
Cole Branom Tumwater WA
Leonard Ragan Spokane WA
Cathy Low Veradale WA
Tracy Daniel Waitsburg WA
Dale  Zinser Monroe WA
Laura Phillips Wenatchee WA
Judy Thielen Seattle WA
John Brent Kelso WA

 

 

* Winners will be posted the week following the drawing