2nd Chance Drawing Winners

Vacation in Mexico

Grand Prize Winners

First Name Last Name City State
Bobbie Lowell Maple Valley WA

$500 Gift Card Winners

First Name Last Name City State
Karen McInnis Edmonds WA
Jessica Gordon Lacey WA
Ashley P. Taylor Anacortes WA
Darrell W. Rhodes Bush Prairie WA
Barbara Evans Kent WA
Henry Laskaton Edgewood WA
Stan Dean Longview WA
Joe Murray Seattle WA
Eric Weber Everett WA
Harry George Covington WA
Karen Onica Yakima WA
Randy Bergren Tacoma WA
Justin Yochum Spokane Valley WA
Claire Hall Centrailia WA
Judy Tarabochia Shelton WA
Kenneth Baker Puyallup WA
Jeffrey Johnston Spanaway WA
Craig Roland Puyallup WA
Jodi Joanis Index WA
Robert Buck Vancouver WA

$250 Gift Card Winners

First Name Last Name City State
Anthony G. Mwaura Federal Way WA
Bonnie Lee Kirkland WA
David Fasano Tacoma WA
Richard J. Walker Yakima WA
Garth Merrill Kirkland WA
Heather Whitfield Fircrest WA
Virginia Long Lynnwood WA
Maida Hodgett Olalla WA
David & Janet Deleeuw Woodinville WA
Maryann Custode Sammamish WA
Jackson Liu Auburn WA
Miles R. Fraizer Tacoma WA
Betty Fox Bremerton WA
Richard Modlin Enumclaw WA
Matt Northy Vancouver WA
Paul J. Michael Seattle WA
George Anderson Enumclaw WA
Philip E. Smith Omak WA
Victor Ochoa Sunnyside WA
Joseph D. Parker Mt Vernon WA

 

Tournament Slots

Draw #1

First Name Last Name City State
Dolly Estes Twisp WA
Jonathon Lack Olympia WA
Jeffrey Howes Tacoma WA
Gillman Coulston Airway Heights WA
Theresa Brown Spokane WA
Leslie Wilme Redmond WA
Nicole Craig Aberdeen WA
Patrick Stanton Ellensburg WA
Cheryl Hicks Moses Lake WA
Sandy Records Kennewick WA
Annette Mankin Rochester WA
Cheryl Klock Puyallup WA
Jackie Legere Mead WA
Terresa Endsley Montesano WA
Christopher Clem Seattle WA
Debra Sommers Wenatchee WA
Noe Valencia Pasco WA
Sue Hansen Tacoma WA
Gisela Busby Battle Ground WA
Martha Rocha Kennewick WA
Susan Chesser Electric City WA
Amber Lytton Richland WA
David Hopkins Des Moines WA
Steven Nead Spokane Valley WA
Anthony Zimmer Brush Prairie WA
Cindy Ochoa Spokane WA
Ted Newman College Place WA
Erin Nicholson Puyallup WA
Marie Kooy Moses Lake WA
Melissa Graham Everett WA
Lanette Duchesneau Bremerton WA
Greg Garrison Spokane WA
Kathleen Bender Wenatchee WA
David Keller Spokane WA
Joseph Haneke Auburn WA
Yvonne McKenzie Metaline WA
Donald Brittain Snohomish WA
James Voggenthaler Arlington WA
Sandi Enloe Seatac WA
Denise Miller Kennewick WA
Sarah England Olympia WA
Linda Cook Seatac WA
Steve Canning Seattle WA
Antoinee Benjamin Fort Lewis WA
Daniel Kenney Spokane WA
Rhoda Dillon Port Orchard WA
Suzanne Edstrom Lacey WA
John Plane Ashford WA
Lori Ludvigsen Olympia WA
James Dunnavan Shoreline WA
Paul Burns Spokane WA
Minh Nguyen Spokane WA
Jodi Hoctor Ellensburg WA
Garry Marshall Bellevue WA
John Wirtz Kent WA
Catherine Schultz Edmonds WA
Patrick Bradley Buckley WA
Patricia Plaster Spokane WA
Brian Kirk Kent WA
Jason Flora Kenmore WA
Nancy Michaels Elk WA
Bette Weber Spokane WA
Sean Watson Gig Harbor WA
Amanda Bossard Spokane WA
Jaqueline Reeves Longview WA
Lisa Holiday Ellensburg WA
Mary Richards Spokane WA
John Tamburelli Des Moines WA
Ken Goldsmith Kennewick WA
Karen Viszneki Spokane Valley WA